InVict Gold Cockroach Gel ile Hamam Böcekleriyle Korkusuzca Savaşın!

InVict Gold Cockroach Gel EPA tarafından ruhsatlıdır ve Alman hamam böceği, Oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği türleri olmak üzere tüm hamam böceği türlerine karşı etkilidir. InVict Gold Cockroach Gel, %2,15 oranında Imidacloprid aktif maddesi içerir. Imidacloprid aktif maddesi sayesinde InVict Gold Cockroach Gel dirençli türler dahil etkili bir mücadele yapılmasını sağlar.

Rahat Mücadele!

- Kapalı ve açık alanlarda kullanıma hazır bir üründür.
- Kullanımı için tabanca gerekmediğinden dolayı, uygulama kolaylığı sağlar.
- Uygulama bittikten sonra, şırınganın kapağı kapatılarak, yem bir sonraki uygulama için saklanabilir.
- Kokusuzdur.
- Uygulama yapılan yerde leke bırakmaz.
- Yeni nesil hamam böceği yem katkıları maddeleri ve hamam böceği için en önemli gıda olan yüksek oranda su içerir.

Domino Etkisi

Hamam böceği İnVict Gold ile beslendiğinde yuvasına taşır ve dışkı ve/veya Gel ile beslenmiş ölülerden beslenen diğer böceklerde de ölüm görülür. Hızlı etkilidir ve uzun süreli kontrol sağlar.

Kullanım Alanları

- Binaların içinde ve etrafında,
- Evlerde, sitelerde, fırınlarda, yüksek ısı olan mekanlarda,
- Ticari, endüstriyel, belediye, kurumsal, araştırma ve rekreasyon alanlarında,
- Sağlık kurumlarında, eğitim ve tarımsal binalarda,
- Garajlar, ulaşım araçları, kanalizasyon, hayvan çiftliklerinde, yiyecek saklama ve işletme mekanlarında rahatlıkla ve güvenle kullanılır.

Hamam böcekleri, InVict Gold Cockroach Gel'in çekici özelliği sayesinde uygulamadan hemen sonra yemi yemeğe başlarlar. 1 saat ile 3 saat arasında hamam böcekleri ters döner ve 24 saat içinde öldükleri görülür. Hamam böcekleri, InVict Gold Cockroach Gel'in çekici özelliği sayesinde uygulamadan hemen sonra yemi yemeğe başlarlar. 1 saat ile 3 saat arasında hamam böcekleri ters döner ve 24 saat içinde öldükleri görülür.

Uygulama

InVict Gold optimum uygulama dozu (0,1 g/m2) ile Hamam böceği türü ve yoğunluğa göre m2 ye 1-3 damla uygulanır. Uygulama yapılan noktalar düzenli kontrol edilmeli ve gerektiğinde uygulama tekrar edilmelidir.

InVict Gold Cockroach Gel için Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından, hamam böceklerine karşı “Biyolojik Etkinlik Denemesi” yapılmıştır. InVict Gold Cockroach Gel ile grafikte görüldüğü gibi %100’e yakın başarı elde edilmiştir.

T.C. Sağlık Bakanlığı'nın 21.05.2010 tarih ve 210/165 sayısı ile ruhsatlandırılmıştır.