Entokim Teknolojiye Önem Verir.

30 yılı aşan süredir Halk Sağlığı alanında faaliyet gösteren firmamız, alanında uzman ve ciddi Ar-Ge bütçesi bulunan Uluslararası bir çok firmanın distribütörlüğünü yapmaktadır.

Bu firmalar, uzun yıllara dayalı engin birikimleri ve yenilikçi yaklaşımları ile hedef zararlılara karşı en yeni jenerasyon patentli teknolojileri ile fark oluşturmaktadır.

Entokim Çevreye Değer Verir.

Hastalık taşıyan ve zararlı vektörler ile mücadelenin ilk sırasında;

Hedef zararlılar ile mücadele ederken hedef dışı canlılara en az riskli ürünler geliştirmek ve Çevrede birikim yapmama prensibini ön planda tutmaktır.

Entokim,  Biyoçözünür özellikte olan  ve fitotoksisitesi olmayan Biyosidal ürünleri önermektedir.

Bu sayede Çevrede Birikim yapmayan Biyosit, görevini yaptıktan sonra toksik olan kısım degradasyona uğrayarak doğada olması gerektiği gibi başka organizmalar ile ayrışacak ve toksik olmayan şeylere dönüşecektir.

Bunun için tüm Biyosidal Ürünlerimizde, saflığı en yüksek ve kirliliği en düşük SAF aktif maddeler kullanılmaktadır. Unutmayınız, aktif madde ne kadar saf olursa doğada parçalanma süresi o kadar kısa olacaktır. Biyositlerimizde kullanılan aktif maddeler ECHA listesinde kayıtlı ve EU Direktiflerine uygun aktif maddelerdir.

Entokim Bilimin Gücüne İnanır.

Entokim, satışını yaptığı tüm Biyosidal ürünler ile ilgili ülke deki en geniş kütüphane ve teknik donanıma  sahip bir kuruluştur.

Tüm ürünlerimizin arkasında bilime dayalı teknik bilgi & belgeler ve konusunda uzman bir ekip mevcuttur.